Pzbuk Aplikacja Mobilna Czerwiec 2023: Obstawiaj z dowolnego miejsca

Smartfony i tablety to coraz bardziej wykorzystywane urządzenia na rynku bukmacherskim. Wobec tego bukmacherzy przygotowują funkcjonalne aplikacje mobilne. Jak prezentuje się u bukmachera Pzbuk Aplikacja Mobilna? Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji, w której znajdziesz wszystko to, co powinieneś wiedzieć rozpoczynając przygodę z aplikacją bukmacherską.

PzbukOfertyPobieranie aplikacji mobilnej Pzbuk
Bonus powitalny 100% aż do 500 PLN POBIERZ TERAZ
Bonus na start w aplikacji mobilnej 100% aż do 500 PLN POBIERZ TERAZ
Kombodoładowanie wygrane większe nawet o 15% POBIERZ TERAZ

iOS & Android

Pzbuk aplikacja 

U bukmachera Pzbuk aplikacja jest rzecz jasna dostępna. Przygotowana została z myślą o użytkownikach systemów operacyjnych iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna to funkcjonalna platforma, która pozwala obstawiać zakłady bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Wystarczy jedynie smartfon, czy tablet oraz dostęp do Internetu. Bukmacher przygotował aplikację o przyjemnych designie i posiadającą intuicyjny interfejs.

Jakie funkcje posiada aplikacja?

Aplikacja mobilna dostarczona przez bukmachera Pzbuk pozwala na dostęp do pełnej oferty zakładów. Mamy tutaj na myśli wszystkie zakłady, które znajdują się również na stronie internetowej bukmachera. Dotyczy to zarówno oferty przedmeczowej, na żywo, a nawet sportów wirtualnych.

W ramach aplikacji mobilnej mamy dostęp także do wszelkich bonusów, w tym do oferty powitalnej dla nowo zarejestrowanych graczy. Obecnie bonus na start Pzbuk to podwojenie pierwszej wpłaty – aż do kwoty maksymalnej 500 złotych.

Atrakcyjną ofertą dla posiadaczy aplikacji mobilnej są Zakłady Kardio. To dedykowana promocja, która dostępna jest tylko i wyłącznie dla użytkowników aplikacji. To dość ciekawa odmiana zakładów na żywo zaprezentowana przez bukmachera Pzbuk. W jej ramach możemy obstawić, kiedy padnie następna bramka – w określonych przedziałach czasowych np. 30 sekund, 1 minuta, 5 minut, czy 10 minut. Jedynym ograniczeniem Zakładów Kardio jest brak możliwości skorzystania z cash-out.

Nie oznacza to, że cash-out nie jest dostępny w aplikacji mobilnej. Wręcz przeciwnie. Bukmacher proponuje również wcześniejsze odkupienie wciąż otwartych kuponów również za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Z poziomu platformy mobilnej możemy dokonywać również zasileń konta, za pośrednictwem wszystkich dostępnych w Pzbuk metod płatności – przelewy błyskawiczne, BLIK, karty VISA/Mastercard. Adekwatnie, aplikacja umożliwia również wypłaty.

Aplikacja dostarcza również powiadomienia push, które można w dowolnej chwili aktywować, bądź dezaktywować. Zalecamy jednak je włączyć, gdyż Pzbuk poinformuje Cię o najciekawszych wydarzeniach, czy swoich promocjach. Z wyskakującymi powiadomieniami nie trzeba się martwić o to, że coś ciekawego umknie naszej uwadze.

Nieco w aplikacji brakuje transmisji wideo – te jednak nie są dostępne także na stronie internetowej bukmachera Pzbuk. Zakłady na żywo urozmaicone są za to graficzną wizualizacją,  dzięki której dowiesz się o aktualnym przebiegu meczu, czy statystykach na bieżąco. Można to nazwać swego rodzaju rekompensatą za brak streamingu.

Logowanie się w aplikacji

Przy logowaniu do aplikacji można ponadto zaznaczyć opcję zapamiętywania hasła. Nie będziesz musiał zatem każdorazowo wpisywać swojego loginu i hasła. Korzystając z tej funkcji, po włączeniu aplikacji, system sam uzupełni te dane, a ty po prostu zostaniesz „ograniczony” do kliknięcia przycisku zaloguj się. Znacznie to skróci czas potrzebny na dostęp do swojego konta, czy pełnej oferty zakładów bukmacherskich Pzbuk.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Pzbuk, to również za pośrednictwem aplikacji możesz dokonać rejestracji. Tak, jak pisaliśmy obowiązują tu wszystkie kody bonusowe i oferta powitalna. Rejestracji dokonujesz tym samym sposobem i wypełnieniem tych samych okien formularza, co na stronie internetowej. Wszystko jest zatem przejrzyste i nie powinno sprawić najmniejszego problemu. Nie będziemy zatem marnować twojego czasu i zajmiemy się tym, jak po prostu pobrać aplikację. Tutaj zwłaszcza system Android może sprawić nieco problemu, ale o tym poniżej.

Jak zainstalować aplikację na Android lub iOS?

Zainstalowanie aplikacji różni się dla systemów operacyjnych z rodziny Apple oraz Android.

W przypadku iOS przebiega to zdecydowanie sprawniej – winy jednak nie ponosi tutaj bukmacher, ani sami producenci sprzętu, ale o tym poniżej.

Pobranie aplikacji mobilnej dla iOS odbywa się bezpośrednio z urządzenia (w tym przypadku iPhone lub iPad). Plik instalacyjny znajdziemy w AppStore/iTunes, po zakończeniu procesu pobierania aplikacja zainstaluje się automatycznie.

Jak już wspomnieliśmy, nieco trudniej mają użytkownicy Androida, ale nie popadajmy też w skrajność. Całość zajmie minutę, dwie dłużej. Bukmacherzy posiadający urządzenia mobilne z systemem Android aplikację mobilną Pzbuk pobrać mogą jedynie ze strony bukmachera. Znajdą ją w zakładce „Aplikacja mobilna”, gdzie po kliknięciu „Pobierz” ściągną plik instalacyjny.

Uwaga! Przed zainstalowaniem aplikacji konieczna jest zmiana ustawień bezpieczeństwa w urządzeniu mobilnym. Mianowicie, trzeba wyrazić zgodę na „instalowanie z innych źródeł niż oficjalny Sklep Google Play”. Opcję taką znajdziemy w Ustawieniach -> Bezpieczeństwo (ścieżka może się nieco różnić dla konkretnych modeli urządzeń)

Teraz spieszymy Wam z tłumaczeniem, dlaczego tak się dzieję. Otóż ani Android, ani bukmacher nie ponoszą odpowiedzialności za taki stan rzeczy. Ma to związek z restrykcjami firmy Google (producenta aplikacji Sklep Google Play), jakie nałożyła na branżę bukmacherską. Zatem w ww. Sklepie nie znajdziemy nie tylko aplikacji Pzbuk, ale także innych podmiotów branży bukmacherskiej, czy kasyn online.

Inne systemy operacyjne – Pzbuk mobile

Nie jesteś posiadaczem smartfonu, czy tabletu z systemem operacyjnym Android lub iOS? Nic straconego. Bukmacher Pzbuk pomyślał również o innych graczach, którzy posiadają mniej popularne urządzenia. Za przykład może posłużyć tutaj Windows Phone, który co prawda zalicza regres, ale wciąż znajduje się w posiadaniu wielu użytkowników nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dla pozostałych systemów poza iOS i Android Pzbuk przygotował mobilną wersję strony internetowej. W dużym skrócie mówiąc Pzbuk mobile – to okrojona graficznie odmiana podstawowej strony internetowej. Korzystając z wersji mobilnej nie będziesz miał jednak możliwości wzięcia udziału w Zakładach Kombi. Zatem ominie Cię ta promocja, ale docenić trzeba bukmachera za przygotowanie alternatywy dla użytkowników innych systemów operacyjnych, niż dwa, wcześniej wspomniane, najpopularniejsze na rynku.

Ocena aplikacji Pzbuk

Czym byłby nasz artykuł, gdybyśmy na sam koniec pominęli tak ważny aspekt, jak ocena aplikacji Pzbuk. W naszym odczuciu aplikacja spełnia wszystkie, podstawowe funkcje, które powinna dostarczać. Jest intuicyjna, a co za tym idzie prosta w obsłudze. Dostarcza pełną ofertę bukmacherską Pzbuk. Dodatkowo bukmacher umila korzystanie z niej za pośrednictwem dedykowanych promocji, jak Zakłady Kardio. Jedynym minusem wydaje się być brak streamingu, czyli transmisji wideo. Nie są one jednak dostępne także na stronie internetowej bukmachera. Pzbuk można tłumaczyć tym, że na rynku jest stosunkowo krótko, a nie od razu przecież Rzym zbudowano. Bukmacher zaczął od najważniejszych rzeczy, takich jak dobra oferta bukmacherska, funkcjonalność i intuicyjność. Głęboko wierzymy, że w raz z upływem czasu pokusi się o kolejne funkcjonalności. Kto wie, czy nie doczekamy się wówczas transmisji na żywo.

Reasumując, w naszej ocenie aplikacja mobilna Pzbuk dostaje 4,5 gwiazdki na możliwe 5 gwiazdek. Jeżeli rozpoczynasz grę u bukmachera Pzbuk, koniecznie musisz stać się posiadaczem ów aplikacji.